Celuloza Łódź

Kontakt email, www
Piłsudskiego 141 (teren Anilany ul. Gumowa) Łódź
92-318 Mileszki , woj. Łódzkie

Środki czystości

Profesjonalne środki utrzymania czystości są preparatami chemicznymi o wysokiej jakości i pełnej gwarancji, spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Produkty te są wysoce skoncentrowane, a ich połączenie ekologii z ekonomią stosowania przekłada się na zintegrowane zarządzanie jakością , bezpieczeństwem i środowiskiem. W ofercie posiadamy szeroki wybór preparatów do gruntownego czyszczenia, do mycia i pielęgnacji podłóg, do okien, do sanitariatów, do glazury, mebli i sprzętów oraz preparaty dezynfekcyjno-myjące, a także preparaty oparte na nanotechnologii. Nowoczesne środki dzięki zastosowaniu NANO cząsteczek skutecznie niszczą bakterie, grzyby i ich zarodki oraz sprawiają, że czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu i znacznie łatwiej jest utrzymać w czystości myte powierzchnie.

Czyściwa

Chemia Przemysłowa

Chemia Gospodarcza

Chemia gospodarcza Mydła w płynie Mydła w kostce Płyny do mycia naczyń Płyny do płukania tkanin Proszki do prania Pasta BHP Środki utrzymania czystości w sanitariatach

Chemia profesjonalna

Artykuły higieniczne

Sprzęt do sprzątania

Specjalizacje:

  • Środki czystości
  • Czyściwa
  • Chemia Przemysłowa
  • Chemia Gospodarcza
  • Chemia profesjonalna
  • Artykuły higieniczne
  • Sprzęt do sprzątania

O nas

Celuloza Łódź jest firmą zajmującą się dystrybucją papierów higienicznych i środków czystości. Nasza oferta skierowana jest do firm produkcyjnych, usługowych, a także do klientów indywidualnych. Oferujemy papiery higieniczne i czyściwa przemysłowe wytwarzane z makulatury i celulozy. Zajmujemy się sprzedażą chemii gospodarczej i przemysłowej do zastosowań zarówno w domu, firmie, gabinetach lekarskich, kosmetycznych, gabinetach SPA jak i przemyśle. W naszej ofercie znajduje się również sprzęt do sprzątania.